Yukarı
Boyler Akümülasyon Tankı Temizliği

Boyler Akümülasyon Tankı Temizliği

BOYLER NEDİR ?

Isıtma alanlarımızda kullanılan her türlü tesisatın verimi zamanla azalır. Bu sistemlerden birisi olan ve kullandığımız sıcak suyu, depolayarak kullanılmasını sağlayan boilerdir.

Tüm Türkiye'de ücretsiz keşif yaptığımızı unutmayın ve talepte bulunmaktan çekinmeyin.

 

BOYLER KİRECİ NASIL TEMİZLENİR ?

Sıcak su sisteminde verim azalmasının en önemli nedeni suda bulunan kireçtir. Bu türlü cihazlarımızın geri kazanımını sağlamak ve daha az ödeyerek daha çok verim almak için bakımını, onarımlarını düzgün ve işinde uzman kişilere yaptırmak çok önemlidir. Sonuç olarakBoyler temizlik işleminde kullanılan malzeme kimyasal bir üründür. Doğru kullanıldığında fayda sağladığı gibi yanlış ya da hatalı uygulamalarda cihaza da zarar verilebilmektedir. Bu durum palalı bakım onarım maliyetleri demektir. Oysaki yakıt ve enerjiden tasarruf etmek bakım onarım maliyetlerini ortadan kaldırmak elimizde. Sistemde oluşan tortuların temizlenmesi; tasarruflu bir enerji tüketimi ve verimli sıcak su hizmeti için mutlaka yapılması gereken bir işlemdir.

Boyler tanklarına uygulanacak kimyasal temizlik sağlıklı sıcak su kullanımı demektir.

 

BOİLER TEMİZLENMEZSE NE OLUR?

Suyun içerisinde bulunan kireç ve toz zerrecikleri birleşerek, oluşturdukları çamurların boruların iç kenarlarına tutunarak ısı iletimini engellemeye ve zamanla hiç ve ısı vermemeye başlamasına neden olurlar.

Yüksek yakıt ve enerji giderleri

Pahalı bakım onarım masrafları

Boyler Akümülasyon Tankı Temizliği Referansları

TÜM TÜRKİYENİN HER YERİNDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Hizmet Talep Et