Yukarı
ÇORLU SEL DIŞ TİCARET - CHİLLER GRUBU TEMİZLİĞİ

ÇORLU SEL DIŞ TİCARET - CHİLLER GRUBU TEMİZLİĞİ

ÇORLU SEL DIŞ TİCARET - CHİLLER GRUBU TEMİZLİĞİ

Chiller Grubu temizliği yapmış oldugumuz Sel Dış Ticaret ve Kimya Sanayi A.Ş. 1991 yılında kurulmuştur. Selsil şirketin ana markasıdır. Sel, bugün konusunda bölgenin en büyük üretici firması olup, dünyada kendi kartuşlarını üreten ve baskı yapan tek Yapı Kimyasalları üreticisidir. Tekirdağ Chiller temizliği hizmetini vermekte olduğumuz SelSil'e bizi tercih ettikleri için Mehmet  bey ve yönetime teşekkür ederiz 

EDİRNE ÇORLU CHİLLER GRUBU TEMİZLİĞİNİ NASIL YAPIYORUZ ?

Chiller, Kondenser, Eşanjör ve Evaporator Temizliği Su soğutma sistemleri, klima sistemleri, elektrik üretim tesisleri, üretim firmaları ve sanayide soğutulmuş su elde edebilmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde sürekli su sirkülasyonu yapılmaktadır. Zamanla ise suyun buharlaşması, ısıtılması, soğutulması aşamalarında geriye kalan mineral ve iyonlar kireç tabakasının oluşmasına sebep olmaktadır. Bütün bunlarla birlikte yağ, karbon, korozyon, toz ve benzeri oluşumlar ile de karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu durum ise soğutma ve ısıtma sistemlerinin eski performansında çalışmamasına hatta kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verebilmektedir.

Tüm Türkiye'de ücretsiz keşif yaptığımızı unutmayın ve talepte bulunmaktan çekinmeyin.

 Isıtma ve soğutma sistemlerinin %100 etkili temizliğinin yapılabilmesi için geliştirilmiş, soğutma ve ısıtma sistemlerinin iç ve dış aksamında oluşan kireç ile birlikte bütün ağır kir ve tortuların derinlemesine işleyerek sökülmelerini ve temizlenmeleri sağlayan Nano Clima Clear Klima Temizleme Kimyasalı ile temizlemektir. Kireç, tortu, ağır kir ve yağ oluşumlarının meydana geldiği alanlarda bu kimyasalı püskürtme yöntemi uygulanır. Herhangi bir püskürtücü, sprey ve benzeri aparat ile sisteminizin çalışma aksamına engelleyen alanlara sıkılır. Bu işlem gerçekleştirildiğinde kirecin, ağır kirlerin, korozyonun ve diğer oluşumların sökülerek temizlendiği görülür. Kimyasal kesinlikle metal parçalara zarar vermez.

EDİRNE CHİLLER GRUBU TEMİZLİĞİ NEDEN YAPILMALIDIR ?

Isıtma ve soğutma sistemlerinin amacı üretim aşamasında ya da kullanım koşulu sebebi ile suyun soğutulmasını ve ısıtılmasını sağlamaktır. Ancak suyun içerisinde bulunan ağır mineraller ve ortamda bulunan toz, yağ ve benzeri oluşumlar sonucu, sistem tam olarak işlevini yerine getirememektedir. Kireç, ağır kir, yağ ve korozyon oluşumu sonucunda sistemde kireç oluşumları ve diğer tortular meydana gelir. Bunun sonucunda ise daha fazla enerji harcanır. Bu oluşumlar arttığında ise ısıtma ve soğutma sistemleri çalışamaz hale gelir. Yukarıdaki sebeplerden dolayı kesinlikle temizliği yapılmalıdır. Hem çalışma aksamının durmaması hem de enerji tasarrufu sağlanabilmesi için chiller, kondenser, eşanjör ve diğer aksamların temizliği yapılmalıdır.

ÇORLU SEL DIŞ TİCARET - CHİLLER GRUBU TEMİZLİĞİ Uygulama Görselleri

TÜM TÜRKİYENİN HER YERİNDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Hizmet Talep Et